Multimedia

INTELYO.av

Realizujemy ciekawe i niepowtarzalne projekty łącząc inteligentne zarządzanie budynkiem z systemami audio i video. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów dostarczając urządzenia peryferyjne najlepszych światowych marek. Pomysły naszych Klientów oraz własne potrafimy zintegrować z proponowanymi przez nas systemami sterowania, czego przykładem jest flagowa realizacja jednego z największych apartamentowców w Europie zlokalizowanym przy ul. Twardej 2/4. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami na miarę XXI wieku.

Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb Klientów proponując najlepsze na świecie rozwiązania.

Projektory 3D i 4K

Najwyższy model projektora D-ILA, który dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnie dobranym komponentom oferuje obrazy w rozdzielczości 4K i wiodący na rynku współczynnik natywnego kontrastu, wynoszący 150 000:1. Doskonała jakość obrazów realizowana jest dzięki specjalnemu mechanizmowi optycznemu, który składa się z chipów D-ILA, siatki polaryzatorów, oraz technologii e-shift 3 z procesorem obrazu Multiple Pixel Control. Projektor zapewnia wyjątkowy komfort oglądania obrazów 3D i 4K.

TX-P60ZT60 Najwyższe osiągnięcie japońskiej technologii

Połączenie specjalnych luminoforów i technologii wyświetlania pozwala na wyświetlanie obrazów ruchu w najwyższej jakości. Technologia sub-field drive control z szybką emisją światła w 1/3,000 sekundy zapewnia ostre i wyraźne obrazowanie ruchu z minimalnymi powidokami. ZT60 to najlepszy telewizor do oglądania dynamicznych sportów i zapierających dech w piersiach ujęć akcji. Stanowi idealne serce każdego kina domowego. Technologia Studio Master Panel użyta we flagowym modelu serii ZT60 oferuje najwyższą jakość dzięki fantastycznemu kontrastowi i ostrym, czystym obrazom. Poprzez wyeliminowanie tradycyjnej warstwy powietrza pomiędzy panelem a taflą szkła technologia Studio Master Panel minimalizuje refleksy światła zewnętrznego i bezpośrednio transmituje światło generowane przez panel. Telewizor ZT60 zapewnia dzięki temu doskonałą, niespotykaną wcześniej jakość obrazu.

Primare A32 | 2 kanałowy wzmacniacz mocy

Primare A32 to całkowicie symetryczny wzmacniacz dużej mocy typu "dual-mono", który może zaspokoić nawet najwyższe wymagania podczas odtwarzania dźwięku stereofonicznego. Zastosowano w nim wielokrotnie nagradzaną technologie pełnej symetrii, najlepsze komponenty, najkrótszą i najbardziej efektywną ścieżkę sygnałową oraz ogromny zasilacz. Moc A32 przy obciążeniu 4 Ohm wynosi 400W, pozwala to na możliwość wysterowania nawet najtrudniejszego obciążenie cały czas zachowując niezniekształconą scenę stereo z zadziwiającą łatwością. Wraz z wzmacniaczem A32 Primare wchodzi w świat potężnych super wzmacniaczy, których brzmienie zadziwia, a cena zdumiewa. Wzmacniacz A32 jest w pełni symetryczną konstukcją o bardzo dużej mocy przy obciążeniu 8Ohm 2 x 250W oraz 2 x 400W przy obciążeniu 4 Ohm. Całkowicie symetryczna transmisja sygnału pozwala na osiągnięcie bardzo małych interferencji i szumu.

Sonus Faber

Najodważniejsze i najprostsze idee dają życie najbardziej ambitnym projektom. Tak jak to dzieje się w Sonus faber, będącym na czele nowej kolekcji głośników, które zmienią świat high-endu na zawsze, będąc rewolucją u samych podstaw. Okręt flagowy stworzony z pragnienia by podsumować całe nasze know-how i nadać ton ewolucji dźwięków i form, które znamy. Idea ta bierze swój początek w projektach, które przestudiowaliśmy w najdrobniejszych detalach, zainspirowana intuicją, prawdziwymi iskierkami, które ożywiają materiał. Szlachetne materiały, własnoręcznie budowane prototypy i cyfrowe przetwarzanie danych, to tworzy Sonus faber: punkt łączący rękodzieło, technologię, formy z przeszłości i wizję przyszłości.

REL

Gibraltar G-2 jest najszybszym systemem subbasowym dużej skali jaki kiedykolwiek udało nam się stworzyć. Pomimo tego, że posiada zmniejszony zakres basu w porównaniu do swojego większego brata, G-2 jest szybszy i nadal zachowuje doskonały zasięg. Czy to pojedynczo, w mniejszych pokojach, czy też grupowo – jest doskonałym rozwiązaniem zapewniającym najwyższą jakość dźwięku. Moc została obniżona do 450W, co wspólnie z 10’’ źródłem basu z włókna węglowego tworzy potężne połączenie. Dodatkowo, zastosowany został ten sam filtr i zestaw krosownic jak dla G-1. Szybkie filtry Bessela z oddzielnymi wejściami i filtrowaniem dla .1/LFE stanowią kluczowy element przetwarzania muzyki i dźwięku w kinach domowych. Obudowa o doskonałych wymiarach, pokryta trzynastoma warstwami lakieru, eliminuje wewnętrzne fale stojące.

KAUBER

KAUBER wyspecjalizował się w produkcji ekranów projekcyjnych i akcesoriów AV. W ofercie producenta znajdą Państwo ekrany elektryczne mało i wielkoformatowe, ekrany elektryczne do zabudów sufitowych, ekrany ramowe, mobilne oraz eventowe. Ofertę uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych do sprzętu AV - m.in. windy do projektorów i TV, uchwyty do projektorów i TV, splittery HDMI, okablowanie HDMI, gniazda montażowe). Ciągłe doskonalenie produktów KAUBER oraz uczestnictwo w wielu imprezach branżowych na całym świecie zapewnia najwyższy poziom satysfakcji klientów w kraju i za granicą.

Telewizory Bravia

Rewolucyjna technologia interpolacji w najnowszych telewizorach SONY wzbogaca każdy obraz wyjątkową jakością. Platforma Sony Android TV pozwala prosto i wygodnie odkrywać aplikacje, filmy oraz muzykę. Coraz więcej filmów i programów telewizyjnych można oglądać w znakomitej jakości 4K Ultra HD. Najnowsze telewizory zapewniają przy ich oglądaniu fantastyczny obraz.

Niewidzialne głośniki Amina

Nowa linia głośników Evolution przenosi użytkowników w nowy wymiar jakości dźwięku. Evolution to kolejny etap zaawansowania cieszącej się dużym powodzeniem serii głośników AIWX, choć zachowuje ten sam, znany sposób instalacji. AIW750E jest pierwszym głośnikiem dwupanelowym firmy Amina łączącym wysokie i niskie częstotliwości, co czyni go najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem.