Zakres usług

AUTOMATYKA DOMOWA HMS

Zadaniem automatyki domowej HMS (Home Management System) jest integrowanie urządzeń elektrycznych występujących w obrębie jednego obiektu. Tworzy się jednolitą strukturę, która pozwala zarządzać wieloma urządzeniami z jednego miejsca (także zdalnie przez Internet). Rozwiązania inteligentnego budynku przeznaczone są do obiektów takich jak: mieszkania, apartamenty, domy, sale konferencyjne, biura.

czytaj

AUTOMATYKA BUDYNKOWA BMS

Zadaniem automatyki budynkowej BMS (Building Management System) jest integrowanie instalacji występujących na obiekcie. System spaja wszystkie elementy w jednolitą całość, pozwalając efektywnie i oszczędnie zarządzać całym obiektem
z jednego miejsca. System BMS kontroluje parametry pracy poszczególnych urządzeń, informuje o problemach i awariach, dzięki czemu można uniknąć kosztownych napraw.

czytaj

OŚWIETLENIE

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane systemy oświetleniowe. Najnowsze technologie w jednym miejscu. Systemy dostosowujące natężenie oświetlenia na płaszczyźnie pracy zależnie od ilości światła dziennego. Źródła zmieniające temperaturę barwową według ustawień zadanych przez użytkownika i pory dnia. Harmonogramy czasowe załączające lub wyłączające oświetlenie danych obszarów. Wszystko z możliwością zdalnej kontroli, z poziomu wizualizacji na komputerze lub urządzeniu mobilnym, zapewnia dodatkowe oszczędności energii i optymalizację czasu działania systemu oświetleniowego.

czytaj

AUDIO - VIDEO

Realizujemy ciekawe i niepowtarzalne projekty łącząc inteligentne zarządzanie budynkiem z systemami audio i video. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów dostarczając urządzenia peryferyjne najlepszych światowych marek. Pomysły naszych Klientów oraz własne potrafimy zintegrować z proponowanymi przez nas systemami sterowania, czego przykładem jest flagowa realizacja jednego z największych apartamentowców w Europie - Cosmopolitan przy ul. Twardej 2/4 w Warszawie.

czytaj

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna zapewnia prawidłową i bezawaryjną pracę urządzeń elektrycznych. Instalacja powinna zapewniać odpowiednią ilość obwodów, posiadać odpowiednie zabezpieczenia, odporność na zwarcia i przeciążenia. Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej, to także odpowiedni dobór osprzętu elektrotechnicznego (gniazda, włączniki) oraz oświetlenia.

czytaj

INSTALACJE TELETECHNICZNE

Tworząc zintegrowane rozwiązanie zapewniamy bezpieczeństwo osób i mienia. Odpowiednie rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo ludzi i obiektów, a także bezpieczeństwo Twoich danych oraz urządzeń podłączonych do Internetu. Elementem instalacji teletechnicznych są sieci telekomunikacyjne, które pełnią kluczową rolę w przekazywaniu danych.

czytaj

USŁUGI SERWISOWE

Odpowiednia konserwacja i przeglądy urządzeń technicznych pozwalają na ich bezawaryjną pracę. Usługi serwisowe zapewniają prawidłowe działanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz zamontowanych urządzeń.

czytaj

USŁUGI INŻYNIERYJNE

Usługi inżynieryjne pozwalają w profesjonalny sposób przeprowadzić cały proces inwestycyjny. Prace przy inwestycji rozpoczynają się od etapu koncepcji, przechodzą przez proces kosztorysu, projektu, pozwoleń, budowy, żeby zakończyć się na odbiorach i przekazaniu do użytkowania.

czytaj