Automatyka domowa HMS

Instalacja naszego systemu jest prosta

Skupiamy się na użytkowniku i dajemy mu możliwość łatwego zarządzania wszystkimi elementami systemu i nieograniczone możliwości rozbudowy. Nasz prosty w obsłudze i intuicyjny system może być wykorzystywany nie tylko w domach, ale również w dużych instalacjach przemysłowych i komercyjnych.

INTELYO.manager

Oprogramowanie konfiguracyjne

Konfigurowanie na żywo zamiast klasycznego programowania - zarówno podczas uruchamiania jak i eksploatowania budynku. INTELYO.manager działa na wszystkich głównych systemach operacyjnych - Windows, Mac i Linux.

Jedno oprogramowanie do: Konfiguracji, Tworzenia przebiegów zużycia energii, Raportowania, Wizualizacji.

Zalety programu: Współpraca z wieloma urządzeniami, Łatwa w użyciu i przejrzysta platforma, Intuicyjna, obsługa, Oszczędność czasu i pieniędzy

INTELYO.controller

INTELYO.controller zbiera dane z urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach i steruje wszystkimi elementami Twojej instalacji automatyki. Wystarczy jedno wciśniecie klawisza.

 • 2 x RS232/RS485
 • 1 x Ethernet
 • 1 x połączenie dla modułu rozszerzeń
 • Przechowywanie danych na karcie SD
 • Pobór mocy w czasie pracy na poziomie 3W
 • Dodatki - możliwość rozszerzenia podstawowych funkcji

INTELYO.controller pro - kontroler główny

Integracja INTELYO.controller pro z systemami KNX, DALI i M-BUS daje Ci nieograniczone możliwości. Funkcje dodatkowe ponad INTELYO.controller

 • 1 x KNX
 • 2 x DALI
 • 1 x M-BUS
 • 2 x Ethernet
 • Wbudowany zasilacz dla wszystkich interfejsów

INTELYO x.tension - moduł rozszerzeń

Wszechstronne rozwiązanie pozwalające na rozszerzenie systemu automatyki o dodatkowe wejścia i wyjścia.

 • Wyjścia/wejścia cyfrowe i analogowe
 • 8 zestyków z możliwością ręcznego sterowania (status pokazywany diodą LED).
 • Kondensator łagodzący skoki napięcia powstające podczas przełączania przekaźników

INTELYO x.dim - moduł rozszerzeń

Urządzenie dające możliwość ściemniania oświetlenia w Twoim domu. Dostępne od roku 2014.

 • 4 wyjścia ściemniające
 • Interfejs Plug&Play do łączenia z kontrolerami i innymi modułami

Wizualizacja i sterowanie

Wizualizacja umożliwia użytkownikowi wygodne i intuicyjne sterowanie systemem, za pomocą najnowszych osiągnięć techniki. Zdajemy sobie sprawę, że automatyka budynkowa przyjmie się jedynie wtedy, gdy sprosta wymaganiom życia codziennego. Dlatego skupiamy się na ludziach.

Wizualizacja umożliwia użytkownikowi wygodne i intuicyjne sterowanie systemem, za pomocą najnowszych osiągnięć techniki. Zdajemy sobie sprawę, że automatyka budynkowa przyjmie się jedynie wtedy, gdy sprosta wymaganiom życia codziennego. Dlatego skupiamy się na ludziach.

x.touch 7 Panel dotykowy

Panel dotykowy INTELYO x.touch do montażu na ścianie służy do obsługi typowych funkcji i poleceń systemu. Łatwa obsługa i konfiguracja, Montaż na ścianie (poziomy lub pionowy), Funkcje wideodomofonu, Pokojowy czujnik temperatury, Czujnik natężenia światła Wyświetlanie informacji i alarmów.

x.live Aplikacja

Aplikacja sterująca INTELYO x.live dla urządzeń Apple iPad/iPhone, Android i paneli dotykowych pozwalająca na zarządzanie systemem. Dzięki funkcji drag-and-drop tworzenie wizualizacji jest proste i pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika.

x.web Aplikacja sieciowa

Prosta i wygodna obsługa z domu, pracy lub podczas wyjazdu. Aplikacja INTELYO x.web działa na wszystkich dostępnych przeglądarkach.

 • Łatwa obsługa za pomocą przeglądarki
 • Komfort i elastyczność
 • Wyświetlanie informacji i alarmów
 • Nie wymaga instalacji

Wszystko od jednego integratora

Komfort - oszczędność - jakość. Ciesz się komfortem i optymalizuj wydajność oraz bezpieczeństwo pojedynczych pokoi lub całego budynku.

Oszczędzanie energii jest proste

Rosnące ceny sprawiają, że mądre gospodarowanie zużyciem energii jest nie tylko problemem finansowym, ale również ekonomicznym. W związku z tym oferujemy dokładne przebiegi zużycia energii, aby łatwo monitorować i kontrolować koszty. Dowiedz się jak oszczędzać wykorzystując w pełni potencjał naszego systemu.

Liczne i łatwe możliwości rozbudowy

Rozwiń swój system sterowania budynkiem w zależności od życzeń i potrzeb - masz praktycznie nieograniczone możliwości.p>

INTELYO.bms - Twój system zarządzania budynkiem

Integracja INTELYO.bms z istniejącymi systemami zapewnia centralne sterowanie oraz automatykę i pozwala na przyłączanie wielu kontrolerów. Ponadto INTELYO.bms posiada wiele dodatkowych funkcji, o których chętnie Ci opowiemy.

Platforma do tworzenia

Stwórz własne dodatki i zarabiaj na nich.

100% jakości

Nasze produkty cechują się najwyższą jakością, która przekłada się na dużą niezawodność i wydajność systemu.

Nasza oferta cenowa

Nie płać za coś czego nie potrzebujesz. Dodatkowe urządzenia i oprogramowanie możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: www.intelyo.com.

Konfiguracja online

Przed złożeniem zamówienia możesz skonfigurować wygląd instalacji w Twoim budynku, podać liczbę pokoi, stworzyć schemat oświetlenia i wiele więcej. Konfigurator sam dobierze odpowiednie produkty. Dostarczane urządzenia są wstępnie skonfigurowane i gotowe do pracy

Tuning dla Twojego domu

Posiadamy rozwiązania odpo­wiednie dla różnych obszarów - mieszkania, domy, hotele, gastro­nomia, rozrywka, sport, obiekty biurowe, użyteczności publicznej oraz przemysł.