Showroom w Cosmopolitan

Jedyne takie miejsce w Warszawie. Przyjdź i przekonaj się, jak przyjemnie korzystać z systemu automatyki. Przedstawiamy Państwu najnowsze technologie oraz to co ważne - najwyższej jakości sprzęt: Savant, Basalte, Sonus Faber, Sony

Jesteśmy liderem w INTEGRACJI INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ, dzięki czemu sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Integrując rozwiązania automatyki z rozwiązaniami multimedialnymi, dostarczamy produkty PREMIUM firmy SAVANT.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży automatyki użytkowej realizujemy projekty, w których dbałość o najwyższą jakość wykonania jest celem nadrzędnym. Przykładem jest zaprojektowany przez architekta Helmuta Jahna apartamentowiec COSMOPOLITAN, usytuowany w centrum Warszawy, do którego serdecznie zapraszamy.
Jesteśmy pewni, że przygotowane przez nas rozwiązania, spotkają się z Państwa zainteresowaniem - i to w firmie INTELYO jest celem nadrzędnym…

Co Państwo zobaczą w Showroom-ie

Najnowszą technologię

W Showroom-je zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne i przedstawiliśmy je w sposób praktyczny.

Wyjątkowe przyciski Basalte

Będziesz miał okazję zobaczyć cyfrowe inteligentne włączniki wielofunkcyjne, rozmieszczone w pokojach które można dowolnie konfigurować, przypisując im liczne funkcje.
W standardzie dostępne jest sterowanie oświetleniem (włącz/wyłącz), roletami, temperaturą.

System Savant User Experience

Stworzony w oparciu o technologię Apple® system sterowania domem i multimediami firmy Savant był pierwszym systemem, który wykorzystał urządzenia iPad®, iPhone®, i iPod touch® jako interfejs użytkownika.
Aplikacje Savant na urządzenia Apple iOS oraz Android zapewniają błyskawiczny czas reakcji i dostarczają klientowi prostotę i łatwość obsługi znaną z urządzeń smartphone i tabletów. To wszystko pokażemy w showroom-ie

Pilot Savant

Pilot jakiego potrzebujesz - Odłóż inne piloty na bok i skorzystaj z intuicyjnego ekranu dotykowego, aby w prosty sposób sterować telewizją, urządzeniami Sonos, Apple TV, konsolami do gier, a także oświetleniem.
Zarządzaj playlistami i wybierz idealną muzykę pasującą do Twojego nastroju. Steruj pilotem poprzez proste komendy głosowe. Osobiste profile umożliwiają każdemu członkowi rodziny wybranie ulubionej muzyki, stworzenie odpowiedniego nastroju w salonie albo włączenie ulubionego programu poprzez jedno kliknięcie. Pilot dostępny na miejscu.

Głośniki Sonus Faber

Najodważniejsze i najprostsze idee dają życie najbardziej ambitnym projektom. Tak, jak to dzieje się w topowej serii głośników Sonus faber, które zmienią świat high-endu na zawsze, jako rewolucja u samych podstaw. W showroom-ie zobaczysz i usłyszysz jak wspaniale brzmią.

Telewizory Bravia

Rewolucyjna technologia interpolacji w najnowszych telewizorach SONY wzbogaca każdy obraz wyjątkową jakością. Platforma Sony Android TV pozwala prosto i wygodnie odkrywać aplikacje, filmy oraz muzykę. Coraz więcej filmów i programów telewizyjnych można oglądać w znakomitej jakości 4K Ultra HD. Najnowsze telewizory zapewniają przy ich oglądaniu fantastyczny obraz. Pokażemy jak telewizor współgra z całym systemem.